CNMG 120408 Hb7415-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250060HB7415-1
- Varastotilanne
- 150kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMG 120408
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | TIS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 110 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7415-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2 mm |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 70 - 250 m/min |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250060HB7415-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406734879 |