CNMG 120404 Pdl010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | AH |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | leikkaus intermittentti; leikkaus intermittentti; leikkaus intermittentti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 200 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | PDL010 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea-/viimeistelykoneistus; Karkea-/viimeistelykoneistus; Karkea-/viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 3.5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250210PDL010 |
|---|---|
| EAN | 4960664848591 |