CNMG 120404 Ca515
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.35 mm/k |
| Lastunmurtaja | PS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 430 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA515 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 3.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250210CA515 |
|---|---|
| EAN | 4960664675296 |