CNMG 120404
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | PMG |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | leikkaus intermittentti; leikkaus intermittentti; leikkaus intermittentti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 320 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 5 mm |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250210 |
|---|---|
| EAN | 4960664024209 |