CNMG 09T308 Hb7130-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250052HB7130-2
- Varastotilanne
- 287kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMG 09T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMG 09T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T308 |
| Syöttö f | 0,15–0,5 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 270 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3–2.5 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250052HB7130-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263121374 |