CNMG 09T304 Hb7130-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250050HB7130-2
- Varastotilanne
- 529kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMG 09T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoteräpala |
| Usp1 | CNMG 09T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T304 |
| Syöttö f | 0.15–0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva lastuaminen; katkaiseva lastuaminen; katkaiseva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–270 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2.5 mm |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250050HB7130-2 |
|---|---|
| EAN | 4062406749248 |