CNMG 160608 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250168HB7020-2
- Varastotilanne
- 440kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMG 160608Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| Usp1 | CNMG 160608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160608 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160608 |
| Syöttö f | 0,2–0,5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoinen lastuaminen; katkoinen lastuaminen; katkoinen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 130 - 370 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus ja viimeistely; Karkeakoneistus ja viimeistely; Karkeakoneistus ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250168HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515016063 |