CNMG 120416 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250162HB7035-1
- Varastotilanne
- 293kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMG 120416Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120416 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120416 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.05 mm |
| Kulmasäde | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120416 |
| Syöttö f | 0,2–0,5 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4,25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–320 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 8 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120416 |
| Porakäyttö | vaativa, jaksoittainen |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250162HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197873910 |