CNMG 120412 Hb7010-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250160HB7010-2
- Varastotilanne
- 1598kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMG 120412Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.5 mm/k |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250160HB7010-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515015967 |