CNMG 120408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408; CNMG 120408; CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0,05–0,6 mm/v |
| Lastunmurtaja | UM1 |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–250 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB725-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–6 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408; CNMG 120408; CNMG 120408 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250158 |
|---|---|
| EAN | 4062406750541 |