Kääntöterät sorvaukseen Hbt130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterät sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0,12–0,45 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea koneistus viimeistelykoneistukseen; Karkea koneistus viimeistelykoneistukseen; Karkea koneistus viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250197HBT130 |
|---|---|
| EAN | 4062406256142 |