CNMG 120404
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Laatu/tyyppi | IC8150 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,4 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.6 mm/v |
| Lastunmurtaja | M3P |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 180 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC8150 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | CNMG 120404-M3P IC8150 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250270 |
|---|---|
| EAN | 7291075329513 |