CNMM 160612
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 160612Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Teräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | CNMM 160612 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160612 |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160612 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.9 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PX |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 170 - 380 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea koneistus; Karkea koneistus; Karkea koneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 11 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250497 |
|---|---|
| EAN | 4960664043088 |