CNMM 160608 Ca025p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 160608Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160608 |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160608 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.9 mm/v |
| Lastunmurtaja | PX |
| Leikkuusyvyys ap max | 11 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70–420 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 11 mm |
| Pinnoite | CVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250496CA025P |
|---|---|
| EAN | 4960664863778 |