Kääntöterä sorvaukseen Pr015s
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 1204XLKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 1204XL |
| Aluslevy | 259031 15 |
| Laatu/tyyppi | PR005S |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 1204XL |
| Syöttö f | 0.15 - 0.45 mm/k |
| Lastunmurtaja | SX |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 25 - 70 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR015S |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Pinnoite | Megacoat Hard |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250489PR015S |
|---|---|
| EAN | 4960664837731 |