CNMM 120408 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMM 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120408 |
| Syöttö f | 0.4–1.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SR |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa jaksoittainen; vaativa jaksoittainen; vaativa jaksoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90–260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus; Karkeakoneistus; Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2–10 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120408 |
| Porakäyttö | vaativa jaksoittainen |
| Profiili | Karkeakoneistus |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SR |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250452HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197874030 |