CNMM 120408 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMM 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120408 |
| Syöttö f | 0,4–1,2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SR |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoajoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–300 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2–10 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250452HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197711243 |