CNMG 160616 HB7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 160616Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 160616 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160616 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.05 mm |
| Kulmasäde | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160616 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | epäjatkuva leikkaus; epäjatkuva leikkaus; epäjatkuva leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhintatyöstö; Rouhintatyöstö; Rouhintatyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 8 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250338HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197764089 |