CNMG 120408 Hbt020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | PR |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | epäjatkuva lastuaminen; epäjatkuva lastuaminen; epäjatkuva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.8 - 6 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250218HBT020 |
|---|---|
| EAN | 4062406256210 |