Sorvauksen vaihtoterät Mew
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöteräpalat.
Malli
MultiEdge Wiper; 2 leikkuusärmää per kääntöterä Wiper-geometrialla.
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-vaihtopalaterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoterät |
| Usp1 | CNGA 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNGA 120404 |
| Usp2 | CBN (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN25M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNGA 120404 |
| Syöttö f | 0,15–0,3 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen työstö; vaativa katkonainen työstö; vaativa katkonainen työstö |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 200 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | KBN25M |
| Terän toteutus | MEW |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255609MEW |
|---|---|
| EAN | 4960664507122 |