Kääntöterä sorvaukseen Ic8250
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen kerrannaista.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408; CNMG 120408; CNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,8 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408; CNMG 120408; CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/v |
| Lastunmurtaja | F3P |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 380 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC8250 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 3.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408; CNMG 120408; CNMG 120408 |
| Profiili | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | CNMG 120408-F3P IC8250 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250071IC8250 |
|---|---|
| EAN | 7291075319644 |