CNMG 120404 Ic6015
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Vähimmäistilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpala |
| Usp1 | CNMG 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404; CNMG 120404; CNMG 120404 |
| Laatu/tyyppi | IC8150 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404; CNMG 120404; CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | F3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 1.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404; CNMG 120404; CNMG 120404 |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | CNMG 120404-F3M IC6015 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250070IC6015 |
|---|---|
| EAN | 7291075336382 |