Sorvauksen kääntöterät Hb7210-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250165HB7210-1
- Varastotilanne
- 255kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMA 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMA 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMA 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.4 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMA 120408 |
| Syöttö f | 0.3 - 0.7 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 6.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 450 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta; Rouhinta; Rouhinta |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 6.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250165HB7210-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406058937 |