GARANT Master Mute -vaihtoteräpää SDUC, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Värinänvaimennettuun avarruspuomivarren varteen nro 265060–265076.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Usp1 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702.. |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| Kokonaispituus l | 16 mm |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 38 |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 2 |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265211 |
|---|---|
| EAN | 4069515035392 |