Sorvaustyökalu neliövarrella TLFNL2525M16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6861495
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Oikeakätistä teräpalaa (R) käytetään vasenkätisissä teränpitimissä (TLFNL**-tyyppi); ja vasenkätistä teräpalaa (L) käytetään oikeakätisissä teränpitimissä (TLFNR**-tyyppi).Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Raskaaseen sorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 30 mm |
| Pään pituus (LH) | 20 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | LNMX160608R |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -6 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -6 astetta |
| Varren korkeus (H) | 25 mm |
| Varren leveys (B) | 25 mm |
| Pakkauspaino | 0.765 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6861495 |
|---|---|
| EAN | 4543885614956 |
| Valmistajan tuotenumero | 6861495 |