Sorvaustyökalu neliövarrella TLBNR4040R24
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6861494
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Raskaaseen sorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 200 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 35 mm |
| Pään pituus (LH) | 35 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | LNMX241016R |
| Kokonaispituus (OAL) | 200 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -7.4 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -4.3 astetta |
| Varren korkeus (H) | 40 mm |
| Varren leveys (B) | 40 mm |
| Pakkauspaino | 2.48 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6861494 |
|---|---|
| EAN | 4543885614949 |
| Valmistajan tuotenumero | 6861494 |