Sorvaustyökalu nelikulmaisella varrella STXCL2525X29-CHP-MC STXCR2525X29-CHP-MC
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6825447
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Raskaaseen sorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 122 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 32 mm |
| Pään pituus (LH) | 32 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | 3C-TCMT29X608-TM |
| Kokonaispituus (OAL) | 122 mm |
| Varren korkeus (H) | 25 mm |
| Varren leveys (B) | 25 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu nelikulmaisella varrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6825447 |
|---|---|
| EAN | 4543885894808 |
| Valmistajan tuotenumero | 6825447 |