Sorvaustyökalut neliskanttivarrella PPXOL3232P13-HF
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6775358
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Huomautus: Koska TurnTenFeed-teräpalan kulmakulma on 108°, työkappaleen kulma voi vaatia lisäjälkikäsittelyä materiaalin poistamiseksi, jotta saavutetaan suora kulma.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Raskaaseen sorvaukseen | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 170 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 40 mm |
| Pään pituus (LH) | 40 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | POMG130612-MNW |
| Kokonaispituus (OAL) | 170 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | -2.5 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | -8.5 astetta |
| Varren korkeus (H) | 32 mm |
| Varren leveys (B) | 32 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalut neliskanttivarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6775358 |
|---|---|
| EAN | 4543885793156 |
| Valmistajan tuotenumero | 6775358 |