KOMET UniTurn® -sorvauspuristinpidin pystykäyttöön (ilman sisäpuolista teräpidintä)
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Sorvaukseen ja sisäpuoliseen uransorvaukseen sorvissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 70 mm |
| Pituus a | 8 mm |
| Varren ⌀ d | 12 mm |
| Kiristyskorkeus b | 11 mm |
| Pituus l2 | 45 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 4 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240100 |
|---|---|
| EAN | 4047109019331 |