GARANT Master Mute vaihtoteräpää Vasen Gl/10
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Sopii
Porausvarren varsi nro 264866, 264870 ja 264874.
Huomautus
Kaikkien vaihtoteräpäiden yhdistäminen kaikkien pitimien kanssa on mahdollista saman järjestelmän sisällä (GL, QC, DM).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Leikkuupää |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CC..0602.. |
| Kokonaispituus l | 17 mm |
| Käyttö | Vasen |
| Järjestelmä | GL |
| Kosketuskulma | 95 astetta |
| ISO-koodi vaihdettavalle teräpäällä | SCLCL |
| Varsi / koko | 16 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 38 |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G264831GL/10 |
|---|---|
| EAN | 4062406231477 |