GARANT Master Mute poratangon varsi, tärinänvaimennettu GL/16 GL/16
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kovametallivahvistettu varsi.
Toimitussisältö
Pienenninadapteri jäähdytysnesteliitäntään.
Huomautus
Älä kiristä S-merkitylle alueelle!
Dmin = 1/2 varren halkaisija + keskipakosiirto L3 teräpää.
Helppo poratangon suuntaus sorvauspään nro 265001 avulla.
Tekniset tiedot
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 11×D |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Perusrungot sisäpuolisille teränpitimille |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sarja | Master Mute |
| Sarja | Master Mute |
| Ei-asennettava alue s | 85 mm |
| Suositeltu kiristyspituus | 64 mm |
| Järjestelmä | GL |
| Asennusruuvisarja | 269026 1 |
| Sopivat vaihdettavat leikkuupäät | 264830; 264831 |
| Kokonaispituus l | 204 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G264870GL/16 |
|---|---|
| EAN | 4062406231415 |