GARANT Master Mute vaihdettava teräpää Gl/10
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Sopii
Porauspuomin varret nro 264866, 264870 ja 264874.
Huomautus
Kaikkien vaihdettavien teräpäiden yhdistäminen kaikkien pidikkeiden kanssa on mahdollista saman järjestelmän (GL, QC, DM) sisällä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CC..0602.. |
| Kokonaispituus l | 17 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Järjestelmä | GL |
| Kosketuskulma | 95 astetta |
| ISO-koodi vaihdettavalle teräpäällä | SCLCR |
| Varsi / koko | 16 mm |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 38 |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G264830GL/10 |
|---|---|
| EAN | 4062406231439 |