Teränpidin, vasen 12/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 107,5 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SVLCL 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 0702..; VC.. 0702..; VC.. 0702.. |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | SVLCR/L 1212F07 |
| Varren koko | 12 mm |
| Pään pituus l1 | 18 mm; 18 mm; 18 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 0702..; VC.. 0702..; VC.. 0702.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Varren mitat | 12; 12; 12 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26130712/07 |
|---|---|
| EAN | 4045197948366 |