Teränpidin, oikea 10/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVACR/L 1010M11 |
| Varren koko | 10 mm |
| Pään pituus l1 | 26 mm; 26 mm; 26 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26131410/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197798077 |