HOLEX Pro Eco -kiristinpidin vasen 20/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suunnattu jäähdytys teräsärmälle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö pään alta letkuliitännän kautta (G1/8 tuumaa – sisältyy toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SDJCL 93° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3..; DC.. 11T3..; DC.. 11T3.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR/L 2020K11 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 20.5 mm; 20.5 mm; 20.5 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Verstasstandardi; Verstasstandardi; Verstasstandardi |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 2 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3..; DC.. 11T3..; DC.. 11T3.. |
| Käyttö | vasen |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26030520/11 |
|---|---|
| EAN | 4067263109686 |