HOLEX Pro Eco -puristinpidin, vasen 25/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kohdistettu jäähdytys leikkuusärmälle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö pään alta letkuliitännän kautta (G 1/8 tuumaa – sisältyy toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SVJCL 93° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103..; VC.. 1103..; VC.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVJCR/L 2525M11 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 26 mm; 26 mm; 26 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Pajastandardi; Pajastandardi; Pajastandardi |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 22 |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103..; VC.. 1103..; VC.. 1103.. |
| Käyttö | vasen |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26130125/11 |
|---|---|
| EAN | 4067263109457 |