Positiiviset kääntöterät WXGU040301MFL-JS SH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6779588
- Varastotilanne
- 30kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnässä mukana oleva "F" tarkoittaa terävää särmää.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | SH725 |
| Lastunmurtajan tyyppi | MFT-JS |
| Päävapautuskulma (AN) | 5 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0039 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.106" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | P|M |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0004 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.002 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0039" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | MFT-JS |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | U - UNI |
| Laatu/tyyppi | SH725 |
| Kulmasäde | 0.1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6779588 |
|---|---|
| EAN | 4543885798410 |
| Valmistajan tuotenumero | 6779588 |