WCHX 070304
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Poraustyökaluihin nro 268463–268468, koko 15.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterä |
|---|---|
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 070304 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 15 mm |
| Laatu/tyyppi | HB7120 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 070304 |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110 - 220 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7120 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 110 - 140 m/min |
| Maksimaalinen märkätyöstö | rajoitettu soveltuvuus |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kuivakoneistus | sopiva |
| Tyyppi | SM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268484 |
|---|---|
| EAN | 4045197470669 |