WCHX 05T104
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Poraustyökaluun nro 268463–268468, koko 10.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopalat |
|---|---|
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 05T104 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 10 mm |
| Laatu/tyyppi | HU70AL |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 05T104 |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 65–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Tyyppi | UNI |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268478 |
|---|---|
| EAN | 4045197470508 |