Positiiviset teräpalat WXGU040304R-SS AH725 WXGU040302R-SS KS05F
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6723708
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | KS05F |
| Lastunmurtajan tyyppi | MFT-SS |
| Päävapautuskulma (AN) | 5 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0078 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.106" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/4" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Materiaali | N |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0078 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0059" |
| Pakkauspaino | 0.0551 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset teräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | MFT-SS |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | U - UNI |
| Laatu/tyyppi | KS05F |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6723708 |
|---|---|
| EAN | 4543885753013 |
| Valmistajan tuotenumero | 6723708 |