Vaihtopala sorvaukseen G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
Uusi CBN, jossa on tasapainoinen yhdistelmä kulumis- ja murtolujuutta yleiskäyttöön karkaistuissa teräksissä aina 67 HRC:hen asti yhdessä erikoislastunmurtajan kanssa. Käyttöön sekä jatkuvassa että lievästi ja voimakkaasti katkovassa lastuamisessa.
Rakenne
3 leikkuusärmää.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtoteräpalat |
| Usp1 | WNGA 060404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNGA 060404 |
| Usp2 | CBN (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | BU7220 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNGA 060404 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.15 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa keskeytyvä; kevyt keskeytyvä; jatkuva; vaativa keskeytyvä; kevyt keskeytyvä; jatkuva; vaativa keskeytyvä; kevyt keskeytyvä; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 140 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhintakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | G |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255469G |
|---|---|
| EAN | 4045197895455 |