Negatiiviset kääntöterät WNGG080408-01 NS9530 WNGG080402-01 NS520
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6809578
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpala | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Cermet |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS520 |
| Lastunmurtajan tyyppi | Nega Type-01 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0078 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0059 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0007" |
| Pakkauspaino | 0.1279 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Lastunmurtaja | Nega Type-01 |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Materiaalille (ensisijainen) | P - Teräs |
| Laatu/tyyppi | NS520 |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6809578 |
|---|---|
| EAN | 4543885095786 |
| Valmistajan tuotenumero | 6809578 |