Sorvauksen vaihtoterät Bk6440
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WOHX 02T001 vasen W00Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoterät |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOHX 02T001 L |
| Usp2 | Vasen |
| Tuotenimen attribuutti | W00 |
| Lastukulma | 12 astetta |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WOHX 02T001 L |
| Syöttö f | 0,05–0,2 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen työstö; vaativa katkonainen työstö; vaativa katkonainen työstö |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–240 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–1,2 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 80–160 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | vasen |
| Musta | BK6440 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G268911BK6440 |
|---|---|
| EAN | 4047109226364 |