WCHX 130508
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Poraustyökaluihin nro 268463−268468, koko 26.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvauskääntöterä |
|---|---|
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 130508 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 26 mm |
| Laatu/tyyppi | HU70AL |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 130508 |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 300 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU70AL |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Toissijainen käyttö | K |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 180 m/min |
| Tyyppi | ALU |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268496 |
|---|---|
| EAN | 4045197471000 |