WCHX 070308
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Poraustyökaluille nro 268463–268468, koko 15.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
|---|---|
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 070308 |
| Sopii työkalun halkaisijalle dc | 15 mm |
| Laatu/tyyppi | HB7130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WCHX 070308 |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 300–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU70AL |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Toissijainen käyttö | K |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 180 m/min |
| Tyyppi | ALU |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 268486 |
|---|---|
| EAN | 4045197470706 |