Positiiviset teräpalat WBGT080204L-W11 NS9530 WBGT060102L-W11 GH110
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6815166
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Positive Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Alumiini / ei-rautametallit | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | GH110 |
| Lastunmurtajan tyyppi | W11 |
| Päävapautuskulma (AN) | 5 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0080 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.091" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 0.156" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.063" |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0004 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0059 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0078" |
| Pakkauspaino | 0.0331 |
| Tuotetyyppi | Positiiviset teräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | W11 |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Pinnoite | TiCNO |
| Materiaalille (ensisijainen) | K - Valurauta |
| Laatu/tyyppi | GH110 |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6815166 |
|---|---|
| EAN | 4543885151666 |
| Valmistajan tuotenumero | 6815166 |