WNMG 080408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
WNMG 080408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | WNMG 080408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | WNMG 080408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.45 mm/k |
| Lastunmurtaja | PM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–280 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- työstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.8 - 5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 252095 |
|---|---|
| EAN | 4062406256869 |