DCC9FF1B-2C10-4FB8-86C9-D064D86C399B WNMG080404-HRF AH8005
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6741697
- Varastotilanne
- 70kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Vaihtopala | |
| Pinnoite | TiAlN |
| Leikkuusärmän materiaali | Carbide |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Ruostumaton teräs | Kovat materiaalit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH8005 |
| Lastunmurtajan tyyppi | HRF-R04 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | S |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0098 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0078" |
| Pakkauspaino | 0.2425 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Lastunmurtaja | HRF-R04 |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiAlN |
| Materiaalille (ensisijainen) | S - Superseokset |
| Laatu/tyyppi | AH8005 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6741697 |
|---|---|
| EAN | 4543885768543 |
| Valmistajan tuotenumero | 6741697 |