VCMT 160404
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VCMT 160404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | VCMT 160404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCMT 160404 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | MF |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava leikkaus; katkoava leikkaus; katkoava leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–220 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta–viimeistely; rouhinta–viimeistely; rouhinta–viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 1 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261388 |
|---|---|
| EAN | 4062406257682 |