Kääntöterä sorvaukseen G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
VCGW 05MalliCBN-malli.
VCGW 050101
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterä |
| Usp1 | VCGW 050101 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGW 050101 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | H |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.03 mm |
| Kulmasäde | 0.1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | VCGW 050101 |
| Syöttö f | 0.04 - 0.06 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | G; G; G |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.12 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 140 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.03 - 0.08 mm |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | G; G; G |
| Terän toteutus | G |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Paineilmalla työstö | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G268097G |
|---|---|
| EAN | 4062406578152 |